Nasza firma może poszczycić się dużym doświadczeniem związanym z utrzymaniem instalacji fotowoltaicznych w czystości. Panele poddane konserwacji to gwarancja, że działają one z pełną mocą i generują oczekiwane zyski. Na swoim koncie mamy liczne realizacje zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Szerokie grono zadowolonych klientów świadczy o tym, że do naszej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jako że zależy nam na tym, aby stale zdobywać nowych inwestorów i pomagać im w optymalizacji działania paneli fotowoltaicznych, proponujemy Państwu dogodny system współpracy.

Polecasz – zyskujesz

Naszą ofertę współpracy kierujemy do właścicieli firm montujących fotowoltaikę, a także do prywatnych inwestorów. Jeśli polecisz nasze usługi innym i zyskamy dzięki Tobie nowego klienta, będziesz mógł liczyć na 10% rabatu od ustalonej ceny podczas najbliższej usługi, z jakiej będziesz korzystać w naszej firmie. Dzięki temu osoby, które skorzystają z Twojej propozycji zyskają usługę wysokiej jakości i będą mogły zadbać o efektywność działania instalacji, Ty zaś oprócz tego będziesz mógł zaoszczędzić na czyszczeniu. Polecasz – zyskujesz!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta współpracy to nie tylko realny zysk związany z upustem, ale także najwyższa jakość usług. Jako że wyróżnia nas fachowość i profesjonalizm, a na wyposażeniu posiadamy specjalistyczny sprzęt, jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać zarówno o niewielkie instalacje, jak i o duże farmy fotowoltaiczne. Korzystanie z naszych usług to gwarancja efektywności ich działania bez obawy o nadmierne koszty usługi. Będą one szczególnie korzystne, jeśli dzięki poleceniu zyskasz 10% rabatu.