czystepanele.com

Cennik

Aby panele fotowoltaiczne działały z pełną mocą, muszą być przede wszystkim czyste. Niestety wiele osób obawia się usługi ich mycia, wydaje im się bowiem, że jest ona kosztowna. Najlepszym sposobem, aby się przekonać, czy to rzeczywiście prawda jest sięgnięcie do cennika. Może się okazać, że za stosunkowo niewielką sumę umyjemy panele szybko, a przede wszystkim profesjonalnie. Pozwoli to uniknąć samodzielnego czyszczenia, które mogłoby uszkodzić delikatną powierzchnię. Ponadto skorzystanie z usług profesjonalistów to gwarancja, że panele będą umyte dokładnie, a co więcej brud będzie się na nich osadzał w mniejszym stopniu. Wszystko to sprawia, że warto poznać cennik mycia instalacji.

Od czego zależy koszt mycia paneli?

Ceny czyszczenia paneli fotowoltaicznych podane na naszej stronie są orientacyjne. Trzeba bowiem wiedzieć, że ostateczny koszt zależy od stopnia zabrudzenia, a także od dostępności do modułów. Ponadto w przypadku mycia dużych farm fotowoltaicznych koszt ustalany jest indywidualnie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ceny mycia paneli, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Koszt czyszczenia instalacji

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem mycia instalacji fotowoltaicznych. Na stronie znajdziesz ceny mycia całych farm fotowoltaicznych, a także koszt czyszczenia paneli fotowoltaicznych oraz paneli solarnych.

czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Koszt czyszczenia instalacji fotowoltaicznych:

  • instalacje do 10kWp – od 12 zł/m2
  • instalacje od 11kWp do 30kWp – od 10 zł/m2
  • instalacje od 31kWp do 50kWp – od 8 zł/m2
  • za instalację powyżej 50kWp cena ustalana jest indywidualnie
  • dojazd ( poza Trójmiastem ) – 2 zł/km
  • dojazd ( na terenie Trójmiasta ) – GRATIS