czystepanele.com

Cennik

Aby panele fotowoltaiczne działały z pełną mocą, muszą być przede wszystkim czyste. Niestety wiele osób obawia się usługi ich mycia, wydaje im się bowiem, że jest ona kosztowna. Najlepszym sposobem, aby się przekonać, czy to rzeczywiście prawda jest sięgnięcie do cennika. Może się okazać, że za stosunkowo niewielką sumę umyjemy panele szybko, a przede wszystkim profesjonalnie. Pozwoli to uniknąć samodzielnego czyszczenia, które mogłoby uszkodzić delikatną powierzchnię. Ponadto skorzystanie z usług profesjonalistów to gwarancja, że panele będą umyte dokładnie, a co więcej brud będzie się na nich osadzał w mniejszym stopniu. Wszystko to sprawia, że warto poznać cennik mycia instalacji.

Mycia paneli fotowoltaicznych – koszt

Any poznać cenę mycia paneli fotowoltaicznych, warto dokładnie wiedzieć, od czego zależy koszt czyszczenia. Ceny czyszczenia paneli fotowoltaicznych podane na naszej stronie są orientacyjne. Trzeba bowiem wiedzieć, że ostateczny koszt zależy od stopnia zabrudzenia, a także od dostępności do modułów. Ponadto w przypadku mycia dużych farm fotowoltaicznych koszt ustalany jest indywidualnie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ceny mycia paneli, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Koszt czyszczenia paneli fotowoltaicznych

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem mycia instalacji fotowoltaicznych. Na stronie znajdziesz ceny mycia całych farm fotowoltaicznych, a także koszt czyszczenia paneli fotowoltaicznych oraz paneli solarnych. Mycie paneli solarnych – cena pozwoli Ci oszacować koszt usługi.

czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Koszt czyszczenia instalacji fotowoltaicznych:

  • od 1 do 5 kwp – od 100 zł/kwp
  • od 6 do 10 kwp – od 80 zł/kwp
  • od 11 do 20 kwp – od 60 zł/kwp
  • od 21 do 50 kwp – od 45 zł/kwp
  • powyżej 50 kwp – cena ustalana jest indywidualnie

Dojazd na terenie Trójmiasta jest darmowy

Poza granicami Trójmiasta dojazd 1.5 zł/km

Podane ceny są cenami brutto