Poznaj Naszą Firmę

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest czyszczenie instalacji fotowoltaicznych, a także mycie farm fotowoltaicznych. Oprócz tego zajmujemy się także przeglądami termowizyjnymi fotowoltaiki. Jesteśmy profesjonalni i terminowi, dzięki czemu z roku na rok zyskujemy coraz szersze grono zadowolonych Klientów – osób indywidualnych, firm jak i instytucji. Na bieżąco dbamy o to, aby na wyposażeniu naszej firmy znajdował się specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie usunąć z paneli nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Korzystanie z naszych usług jest nie tylko gwarancją jakości, ale i korzystnej ceny.

Nasze usługi kierujemy do wszystkich odbiorców – zarówno prywatnych inwestorów, jak i do firm. Podejmiemy się każdego zadania – wyczyścimy niewielkie instalacje fotowoltaiczne, ale także zajmiemy się myciem tych najwiekszych.

Jak często warto korzystać z naszych usług?

Ponieważ zalecana częstotliwość czyszczenia różni się w zależności od lokalizacji, nachylenia dachu lub rodzaju zabrudzenia, nie można ogólnie określić idealnego czasu na mycie fotowoltaiki. Regularna kontrola wzrokowa jest zatem niezbędna, aby uniknąć uszkodzenia modułów i zidentyfikować potencjalną potrzebę czyszczenia na wczesnym etapie. Mycie paneli fotowoltaicznych zapewnia im efektywność działania. Z tego powodu czynność tę zalecamy wykonywać w miarę regularnie, tym bardziej, że koszt wyczyszczenia zapuszczonej instalacji będzie wyższy. Najlepiej robić to wiosną, aby usunąć zanieczyszczenia zgromadzone w okresie grzewczym i przygotować instalację na sezon lub jesienią – w celu pozbycia się brudu pochodzącego z opadów oraz wzmożonego pylenia roślin w sezonie letnim.

Skorzystaj z naszych usług i zapewnij swojej instalacji fotowoltaicznej efektywność działania!

Poznaj nasze referencje

Na swoim koncie mamy liczne realizacje zarówno dla osób prywatnych, jak i firm i instytucji. Stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów świadczy o tym, że nasze usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie. Dzięki dokumentacji fotograficznej możesz zobaczyć efekty naszej pracy. Czyste panele poddane konserwacji to dla Klientów gwarancja, że działają one z pełną mocą i generują oczekiwane zyski.

Zapoznaj się z listą naszych realizacji i zyskaj pewność, że nasza firma to odpowiedni wybór również dla Ciebie !

Współpracuj z nami

Jeśli Twoja firma zajmuje się montażem lub serwisem instalacji fotowoltaicznych, cechuje Was dbałość o klienta, oferujecie serwis na wysokim poziomie oraz zależy Wam na długofalowej relacji biznesowej – porozmawiajmy o współpracy.

Zobacz ile możesz oszczędzić na swojej instalacji fotowoltaicznej.
Wystarczy mieć #czystepanele